Mama

Vlog, który pokocha każda mama (nie-mama też). Poznajcie Kristinę

kristina-kuzmic-vlog

Chociaż od kilku lat na bieżąco śledzę to, co dzieje się w blogo i vlogosferze, niezmiernie mało jest wirtualnych miejsc, w których zagrzewam miejsce na dłużej. Takich, które byłyby mądre, ale jednocześnie zabawne, profesjonalne, ale nienadęte, z jajem, ale nieinfantylne, z przekazem, ale bez moralizowania. Czy ja tak wiele chcę od życia? ;-)

Influencer czyli kto

Jestem w stanie wskazać zaledwie kilku wyróżniających się internetowych twórców, których mogłabym określić popularnym dziś mianem influencerów. Kim jest dla mnie influencer? Bystrym i wrażliwym obserwatorem, który w interesujący sposób dzieli się spostrzeżeniami pozytywnie wpływając na widza czy czytelnika. Czasem go rozśmieszając, czasem wzruszając, nawet bulwersując, ale zawsze skłaniając do refleksji i tym samym stymulując do wzrostu. Taką osobą jest Kristina Kuzmic.

Kim jest Kristina Kuzmic

Rozwódką, żoną, mamą trójki. To Chorwatka mieszkająca w Stanach Zjednoczonych, a to kilka powodów, dla których ją pokochasz.

– Poczucie humoru. Tragikomizm pewnych sytuacji zrozumieją tylko rodzice, ale Kristina mówi też dużo o związkach, szacunku do siebie i asertywności.

– Inteligencja i sarkazm. Ona naprawdę świetnie opowiada.

– Konkret. Kristina nie prezentuje pustego kontentu. Jej filmy są krótkie, ale za to każda sekunda ma znaczenie.

Dlaczego w ogóle o niej piszę? Bo jest świetna. I chociaż dużo żartuje, ma wiele inspirujących (i ważnych!) treści do przekazania. Poza tym, to, co mówi, odzwierciedla moje postrzeganie świata; niestety ja nie umiem nagrywać takich zaje&*ych filmów. Ona potrafi. I robi dobry bekon z migdałkami.

Inne filmy z kanału Kristiny, które skradły moje serce.

I said no. Powiedziałam nie

Priorities. Priorytety

You’re normal. Jesteś normalna

Exciting news. Ekscytująca wiadomość

Lost Sippy Cup. Zagubiony Kubek Niekapek

 

 

You Might Also Like