Mama

Gdzie online kupuję ubrania dla synka? Część 1

Gdzie online kupuję ubrania

Jeżeli jesteś rodzicem przedszkolaka to najpewniej, podobnie jak ja, z nadejściem nowego sezonu zorientowałeś się, że jego zeszłoroczna garderoba jest już za mała, a to oznacza tylko jedno – zakupy. Jeżeli nie pałasz miłością do przeciskania się ciasnymi alejkami Smyka, albo zwyczajnie nie masz na to czasu, dobrym rozwiązaniem są zakupy online. Korzystam z nich w 90% przypadków. W tym wpisie opowiadam gdzie online kupuję ubrania dla synka, jakie mam doświadczenia z daną stroną i linkuję do kilku ubrań, które mi się spodobały, albo są w dobrej promocji.

Gdzie online kupuję ubrania dla dziecka?

Dziś kilka słów o answer.com – serwisie, z którego korzystałam nie raz, nigdy mnie nie zawiódł, również w kwestii zwrotu towaru. Pierwszy raz usłyszałam o nim w programie Mai Sablewskiej, o którym pisałam w tekście Wygląd ma znaczenie. Dlaczego oglądam Sablewskiej sposób na modę. 

Co lubię w answear.com

– Po zapisie do newslettera – 50 złotych zniżki na pierwsze zakupy.

– Darmowa dostawa i zwrot.

– Różne marki w jednym miejscu. Moje ulubione jeśli chodzi o dzieci to Mango i Tape a l’oeil.

– Nietrafiony zakup można zwrócić bezproblemowo. Mówię to ja, totalny leń pod tym względem, który nie raz zostawiał sobie nieudany łup bo nie chciało mu się organizować wysyłki. Procedura jest prosta (drukujemy i podpisujemy jeden świstek) i mamy na nią 30 dni.

– Warto jest się zarejestrować zamiast kupować bez logowania. Każdy zakup to punkty równe 10% jego wartości do wykorzystania podczas kolejnych zakupów. W urodziny dostałam też zniżkę niespodziankę.

A wy gdzie robicie zakupy?

Dla ciekawych: Ten wpis nie powstał w wyniku współpracy, natomiast jeśli kupisz podlinkowany produkt, otrzymam procent jego wartości ze względu na program, do którego należę.

  1. Koszulka art Mango od 104 cm, 29.90 zł
  2. Koszulka w paski Mango od 104 cm, ostatnie sztuki, 29.90 zł
  3. Koszulka na ramiączka powyżej 104 cm Mango, 19.90 zł
  4. Spodnie Mango od 104 cm, przecenione z 79,90 zł na 45,90 zł 
  5. Spodenki Mango 80-98 cm, 49.90 zł
  6. Bluzeczka Mango 68-98 cm, 29.90 

You Might Also Like