Przewodnik po snusie: poznaj format, siłę i smak snusu

Snus to sproszkowany tytoń bezdymny, który pojawił się jako suchy surowiec jako pierwszy w Szwecji. Nie podlega fermentacji i należy go umieścić między wargą a dziąsłami. Ten suchy materiał był dostępny jako luźna i ciemna substancja, ale od dzisiaj jest dostępny w wyróżnionym okrągłym pudełku. Popularność i rozwój sprawiły, że jest dostępny w kolorze białym. Kupujący mogą go kupić w dużych lub małych porcjach.
Wcześniej standardowo mierzono siłę snusu, ale obecnie mierzy się ją w skali 1-4. Kupujący może wybrać preferowaną moc. Wraz z rosnącym popytem na rynek pojawiło się wiele smaków. Na rynku można znaleźć różne smaki, a lista snusów jest podzielona na moc, smak i format.
Rozumiemy różne formaty, mocne strony i smaki snusu dostępnego na rynku, które są następujące:

Format:

 • Szczupły
  Wąska część jest cieńsza; oznacza to, że nie rozciągnie się w dół zębów. Okazuje się, że jest bardziej subtelny.
 • Duży
  Duży format ma dużą i szeroką porcję, która jest jednocześnie pierwszą dostępną na rynku wielkością porcji. W niektórych krajach ten format jest najpopularniejszą wielkością porcji snusu.
 • Mini
  Krótka i cienka porcja snusu niż wszystkie inne różne formaty. Mała porcja jest dostępna w małym pudełku i jest bardzo dyskretna.
 • bardzo szczupły
  Równomiernie cienka porcja snusu, która jest smuklejsza niż cienka część. Rozmiar super slim snus jest dość dyskretny. Osoby, które wolą nie pokazywać nikomu swojego snusu, muszą używać bardzo smukłego formatu.

siła

Dziesięć lat temu siła snusu nie była niczym, ponieważ była mierzona jako standard, ale przy rosnącym rynku; jest teraz mierzony na skali 1-4. Istnieje kilka rodzajów snusu, które mają wysoki poziom nikotyny, co czyni go silniejszym. Siła jest mierzona na podstawie wartości PH, wilgotności i smaku snusu.
Poziom 1 snusu jest oryginalny i całkiem normalny. Określają go dwie kropki umieszczone na pudełku. Poziom 2 jest nieco mocny i określony trzema kropkami. Silny snus oznacza, że ​​ma wysoki poziom nikotyny dodany do innych smaków. Poziom 3 jest wyjątkowo silny. Jest oznaczony czterema kropkami i jest najsilniejszym snusem, jakiego kiedykolwiek doświadczyłeś. Poziom 4 jest uważany za ultra-silny lub super silny. Pięć pełnych kropek wskazuje ten poziom. Ten poziom jest nowo wprowadzony i jest najsilniejszym snusem.

Smak

Aromat może dodać do czegokolwiek, a smak snusu może zapewnić najlepsze wrażenia. Kiedy mówimy o smaku snusu, rządzą nim dwie grupy: snus tradycyjny i oryginalny o zapachu dymu i smaku tytoniu oraz wraz z aromatem mięty. Snus, który nie jest biały, ma zapach dymu i smak tytoniu. To daje najlepszy smak snusu.